Bixolon XD3-40D Termal Barkod Etiket Yazıcı

Bixolon XD3-40D Termal Barkod Etiket Yazıcı Bixolon XD3-40D Etiket Yazıcı Masaüstü giriş serisi termal barkod etiket yazıcılara sahip olmak çok kolay! Bixolon XD3-40D barkod etiket yazıcı fiyatlarını, avantajlı ödeme koşullarımızı öğrenmek için 212 323 39 91 no lu hattımızdan satış temsilcimiz ile görüşerek bilgi alabilirsiniz, Satış sonrası teknik servis konusunda uzman firma personelimiz, Bixolon barkod etiket yazıcı kurulumunuz en kısa sürede gerçekleştirilir, Bixolon etiket ve ribon nasıl takılır? Bixolon ile etiket yazdırma nasıl yapılır? Boş etiket çıkarma, etiket atlama, ribon kopma gibi sorunlarla karşılaşıyorsanız teknik ekibimiz kısa sürede sizinle birlikte çözüm üretmek için destek verecektir.
Bixolon XD3-40D Masaüstü giriş serisi etiket yazıcılar ile hızlı, ekonomik baskı elde etmenizi sağlar, Tüm ölçülerde ürettiğimiz termal etiketlere (ribonsuz), kuşe vellum barkod etiketlerine, pp opak ve silvermat metalize gibi (ribonlu) istediğiniz miktarda ve istediğiniz tasarımı uygulayarak çıktı almanızı sağlar. Bixolon Masaüstü giriş serisi etiket yazıcılar, tekstil sektörünün vazgeçilmezi, yıkama talimatı, akmaz etiket olarak bilinen, kumaş etiketine de baskı çok şık baskı almanızı sağlar.
Bixolon termal barkod etiket yazıcı fiyatlarını, termal yazıcı kafa print head, etiket ve ribon uygunluğunu, adet ve özellik bazında fiyat teklifi almak için müşteri temsilcimizi hemen arayın!

Bixolon Termal Barkod Etiket Yazıcı Baskı Metodu Direk Termal(RİBONSUZ) Çözünürlük 203 dpi, 64MB SD-RAM 128 MB Flash Bellek, Max Baskı Hızı 127 mm/s, Baskı Genişliği 104 mm, Baskı Uzunluğu 1000 mm, Usb Port, Windows, Linux ve MAC Driver Desteği.