Termal Etiket | Rulo Termal Barkod Etiketi

Termal Etiket, yapışkanlı rulo termal barkod etiket yazıcılar ile ribon kullanmadan ısı ile direkt baskı alınabilen kağıt etiket cinsidir. Termal Etiket, Üst yüzeyi beyaz, sarı pergamin taşıyıcılı olarak, istenilen termal etiket ölçüleri, özellik ve şekiller de üretilebilmektedir. Eko termal etiket (eco themal), Lamine termal etiket (top termal) olarak iki farklı cinsi, ortam şartlarına ve ihtiyaca göre tercih edilir. Termal etiketler ısı ve ışığa duyarlı olmakla birlikte, raf ömrü kısadır, beyaz üst yüzey bir süre sonra bu etkenlerden etkilenerek, beyaz üst yüzeyde sararma, baskı da silinme görülür.

Kargo etiketi, koli etiketi, hastane/medikal etiketi olarak da kullanılan Termal Etiket, uygun baskı maliyeti ve yeterli görülen baskı ömrü sayesinde yoğun olarak kullanılan etiket cinsidir. Günümüzde tüm termal barkod etiket yazıcılar, Direkt termal baskı tekniğine olanak sağlamaktadır, toner, kartuş, ribon gibi baskı araçlarını kullanmadan etiket çıktıları almak, ekonomik ve pratik olarak işletmelere fayda sağlamaktadır. Lamine Termal Etiket (Top Termal Etiket) gözle farkedilemeyecek bir laminasyon tekniği ile etiketleri dış etkenlerden koruyarak, etiketlerin raf ömrünü uzatmaktadır, bu nedenle Lamine termal etiketler gerekli durumlarda, risk içeren koşullar göze alındığında öncelikli tavsiye ettiğimiz, öncelikli etiket cinsidir.

Termal Etiketlere, Zebra, Argox, Godex, Possify, Datamax, Toshiba, Tsc, Sato Marka Rulo Termal Barkod Etiket Yazıcılar ile baskı alabilirsiniz, Etiketleme uygulamalarında her ihtiyaca uygun yazıcı modelleri ile Termal Etiketlere baskı yapmak keyfli hale dönüşmektedir.😊
termal etiket, termal etiket fiyatları, rulo termal etiket, sarı termal etiket, kırmızı termal etiket, termal koli etiketi, termal barkod etiketi.

100mmx200mm Yapışkanlı Rulo Termal Barkod Etiketi, 100mmx150mm Yapışkanlı Rulo Termal Barkod Etiketi, 100mmx140mm Yapışkanlı Rulo Termal Barkod Etiketi, 100mmx135mm Yapışkanlı Rulo Termal Barkod Etiketi, 100mmx120mm Yapışkanlı Rulo Termal Barkod Etiketi, 100mmx100mm Yapışkanlı Rulo Termal Barkod Etiketi, 100mmx80mm Yapışkanlı Rulo Termal Barkod Etiketi, 100mmx75mm Yapışkanlı Rulo Termal Barkod Etiketi, 100mmx60mm Yapışkanlı Rulo Termal Barkod Etiketi, 100mmx50mm Yapışkanlı Rulo Termal Barkod Etiketi, 100mmx40mm Yapışkanlı Rulo Termal Barkod Etiketi, 80mmx60mm Yapışkanlı Rulo Termal Barkod Etiketi, 80mmx50mm Yapışkanlı Rulo Termal Barkod Etiketi, 80mmx40mm Yapışkanlı Rulo Termal Barkod Etiketi, 70mmx50mm Yapışkanlı Rulo Termal Barkod Etiketi, 70mmx40mm Yapışkanlı Rulo Termal Barkod Etiketi, 60mmx40mm Yapışkanlı Rulo Termal Barkod Etiketi, 60mmx30mm Yapışkanlı Rulo Termal Barkod Etiketi, 60mmx20mm Yapışkanlı Rulo Termal Barkod Etiketi, 50mmx30mm Yapışkanlı Rulo Termal Barkod Etiketi, 50mmx20mm Yapışkanlı Rulo Termal Barkod Etiketi, 40mmx20mm Yapışkanlı Rulo Termal Barkod Etiketi.