Rulo Termal Etiket

Termal Etiket, yapışkanlı rulo termal barkod etiket yazıcılar ile ribbon kullanmadan ısı ile yakarak baskı alınabilen kağıt etiket cinsidir. Üst yüzeyi beyaz olarak üretilen, sarı pergamin taşıyıcılı olarak, istenilen ölçü, özellik ve şekiller de üretilebilmektedir. Eko termal etiket, Lamine termal etiket (top termal) olarak iki farklı cinsi, ortam şartlarına ve ihtiyaca göre tercih edilir. Termal etiketler ısı ve ışığa duyarlı olmakla birlikte, raf ömrü kısadır, beyaz üst yüzey bir süre sonra bu etkenlerden dolayı sararır, baskı silinebilir.

Kargo etiketi, Koli etiketi olarak da kullanılan eko termal etiket, uygun baskı maliyeti ve yeterli baskı ömrü sayesinde yoğun olarak kullanılan etiket cinsidir. Günümüzde tüm termal barkod etiket yazıcılar, Direkt termal baskı tekniğine olanak sağlamaktadır, toner, kartuş, ribbon gibi baskı araçlarını kullanmadan etiket çıktıları almak, ekonomik ve pratik olarak işletmelere fayda sağlamaktadır. Lamine Termal Etiket (Top Termal Etiket) gözle farkedilemeyecek bir laminasyon tekniği ile etiketleri dış etkenlerden koruyarak, etiketlerin raf ömrünü uzatmaktadır, bu nedenle Lamine termal etiketler gerekli durumlarda, risk içeren koşullar göze alındığında öncelikli tavsiye ettiğimiz, öncelikli etiket cinsidir.

Termal Etiketlere, Zebra, Argox, Godex, Possify, Toshiba, Tsc, Sato Marka Rulo Termal Barkod Etiket Yazıcılar ile baskı alabilirsiniz, Etiketleme uygulamalarında her ihtiyaca uygun yazıcı modelleri ile Termal Etiketlere baskı yapmak kefli hale dönüşmektedir.