Termal barkod etiketi nedir, termal etiket boyutları, kuşe etiket'e göre farkı, fiyatları nasıl belirlenir, satış temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Kendinden yapışkanlı termal barkod etiketleri üretimi, firmamız tarafından talep edilen ölçü ve adet bazında üretilir, istenildiği takdirde ürün içeriği, seri numara, barkod, karekod vb. baskılı olarak da temin edebilirsiniz, baskısız boş termal ve kuşe etiket ihtiyaçlarınızı adet sınırı olmaksızın karşılayabiliriz. Yeni barkod sistemi kurmak istediğiniz de, barkod etiket yazıcılar hakkında bilgi alabilir, firmamızdan satın alabilir, kurulum ve etiket ayarları konusunda destek alabilirsiniz.

Kuşe etiketi, kuyumcu etiketi, gözlük etiketi, silvermat etiket ribon baskı şeridi olmadan baskı alınamayan etiket cinsi olup, firmamız ile bu konu öncelikli olarak görüşülmelidir. Rulo ve tabaka olarak, termal barkod etiket yazıcılara ve laser inkjet yazıcılara uygun özelliklerde barkod etiket üretmekteyiz, rulo termal etiket, ribon baskı şeridi gerektirmediği için, yoğun olarak kullanılmakta ve ilk defa kullanacak olanlar için tercih sebebidir.

Zebra, Argox, Godex, Tsc, Datamax, Toshiba marka, giriş ve endüstriyel barkod etiket yazıcılarının bayiliğini yapmaktayız, size en uygun yazıcı marka modelini birlikte seçeriz, tedarik aşamasından, etiket rulosu takılması, ribon takılması, barkod programı kurulması, etiket tasarımı yapılması ve son olarak çıktı aldıktan sonra sistemi tarafınıza teslim ederiz.

Thermal Transfer Ribbon

Ribon, Ribbon, Wax Ribbon, Wax/Resin Ribbon, Resin Ribbon, D110A Ribonlar.

Yazıcı Kafa (Printhead) Değişimi

Argox, Datamax, Godex, Toshiba, Tsc, Zebra marka barkod yazıcılarının sarf malzemesi olarak geçen ve belirli ömrü bulunan kafa değişimleri teknik servisimizce yapılmaktadır.

Termal Etiket, Eko Termal, Lamine Termal Etiket, Rulo Barkod Etiketleri, Sticker Etiketler, Koli Etiketleri, Terazi Etiketleri, Koli Etiketleri, Ürün Etiketleri, Kuşe Etiket, Kağıt Etiket/Plastik Bazlı Etiketler, Çuval Etiketleri, Yem Çuvalı Etiketleri, Un Çuvalı Etiketleri, Şeffaf Etiket, Koruyucu Etiket, Cam, Ahşap, Demir-Çelik Etiketleri, Fastyre Etiket, Halı Etiketleri, Kumaş, Kartela Etiketleri, Metalize, Silvermat, Demirbaş Etiketleri, Giriş Biletleri, Kan Torbası Etiketleri, Opak PP/PE Mat-Parlak Etiketleri, Envanter Etiketleri, Kütüphane Etiketleri, Bagaj Etiketleri, Kargo Etiketleri, Konteyner Etiketleri, Sevkiyat Etiketleri, Tekstil Etiketleri, Kutu Etiketleri, Kuyumcu, Aksesuar, Optik/Gözlük, Saat/Takı Etiketleri, Karton Etiket, Kuşe/Termal Karton Etiket, Labaratuvar/İlaç Etiketleri, A-4 Tabaka Laser-Hazır Etiketler, Japon Akmaz, Yıkama Talimatı, Tekstil Etiketleri.


0
0
0
0