PP Opak Etiket | Mat-Parlak Opak Etiket

PP Opak Etiket Polietilen/Polipropilen plastik bazlı ve Orjinal beyaz renkte olup, Yapışkanlı rulo olarak, Termal barkod etiket yazıcı marka/modeline uygun olarak istenilen ölçülerde, Baskılı ve Baskısız Standart Beyaz renk de, Minimum üretime Adetlerimiz dahilinde ve özelliklerde üretmekteyiz. PP Opak Etiket Beyaz orjinal renkte olup, yırtılmaz özellikte, su, nem ve ısıya dayanıklıdır. Termal transfer baskı tekniğine uygun resin ribbon kullanımı ile baskı yapılabilir. PP Opak Etiket tercihinde ve termal transfer ribbon kullanımı gerektiren etiketlerde, Barkod Yazıcı, Etiket, Ribbon uyumuna dikkat edilmelidir, baskının silinmemesi, net, koyu, kaliteli baskı için resin ribbon tercih edilmesi gerekir.
Pp Opak Etiketler ilaç, cam, kimya, otomotiv, kozmetik, elektronik sektöründe sıklıkla tercih edilmektedir. PP Opak Etiket fiyatları, etiket ölçüleri ve adet bazında değişkenlik gösterecektir, PP Opak Barkod Etiket fiyatlarına uygun avantajlı alım yapabilmek için, toplu siparişleriniz de üretici firmamızın iskontolu fiyat teklifimizden yararlanabilirsiniz. İhtiyacınız olan Ölçü ve adet bilgilerini içeren taleplerinizi satis@barcometiket.com adresimize iletebilirsiniz. PP Opak Etiketler, Zebra termal barkod etiket yazıcıları, Argox termal etiket baskı makinelerine uygun olarak üretilir, 100mm baskı genişliğine kadar istediğiniz tüm ölçüler de tek ve yan yana yapılabilir.
PP Opak Etiketler mat ve parlak olarak yüzeyi farklı olarak üretilir. Talebinize göre barkod, karekod, değişken seri no baskısı yapılabilir. Ayıca logo baskılı, sadece tek renk zemin yüzeyi olarak da üretebiliriz. Yoğun olarak, standartlaşmış PP Opak Barkod Etiketleri, 100mmx200mm Yapışkanlı PP Opak Etiket, 100mmx150mm Yapışkanlı PP Opak Etiket, 100mmx135mm Yapışkanlı PP Opak Etiket, 100mmx130mm Yapışkanlı PP Opak Etiket, 100mmx120mm Yapışkanlı PP Opak Etiket, 100mmx100mm Yapışkanlı PP Opak Etiket, 100mmx80mm Yapışkanlı PP Opak Etiket, 100mmx70mm Yapışkanlı PP Opak Etiket, 100mmx60mm Yapışkanlı PP Opak Etiket, 80mmx80mm Yapışkanlı PP Opak Etiket, 80mmx40mm Yapışkanlı PP Opak Etiket, 60mmx40mm Yapışkanlı PP Opak Etiket, 60mmx30mm Yapışkanlı PP Opak Etiket, 60mmx20mm Yapışkanlı PP Opak Etiket, 50mmx30mm Yapışkanlı PP Opak Etiket, 50mmx20mm Yapışkanlı PP Opak Etiket, 40mmx40mm Yapışkanlı PP Opak Etiket, 40mmx30mm Yapışkanlı PP Opak Etiket, 40mmx20mm Yapışkanlı PP Opak Etiket, 30mmx20mm Yapışkanlı PP Opak Etiket.