Yapışkanlı Sticker Termal Barkod Etiketi

Yapışkanlı Sticker Termal Barkod Etiketi, Eko termal etiket ve eco termal barkod etiket olarak ribonsuz etiket, sticker barkod etiket olarak da tabir edilmekte olup, rulolar halinde, barkod yazıcınıza uygun olarak, talep edilen, adet ve özelliklerde üretilir.
Termal barkod etiketleri, direkt termal özelliği ile barkod yazıcı ısısı ile etiket yüzeyini yakması ile baskı yapılan etiketlerdir. Termal etiket kağıt olup, yüzeyinde ki özel kimyasal laminasyonu ile baskı alınabilmektedir, termal etiket standart akrilik, kuvvetli hotmelt, rahat sökülebilir iz bırakmayan nonperm yapışkanları ile üretilmektedir.
Termal etiket fiyatları, ölçü ve adet bazında değişkenlik göstermektedir, termal etiket fiyatı almak için, kullandığınız kullanacağınız ölçü, adet, barkod etiket yazıcı marka/modelini tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir.

Termal etiket kendi içinde kullanım alanına göre, ekonomik termal etiket ve lamine termal olarak ayrılmaktadır, ekonomik termal etiket raf ömrü daha kısa olup, direkt termal baskı ile kullanılabilen, ortam şartlarına (soğuk/sıcak) dayanmakta sıkıntı yaratabilen etiket cinsidir, lamine termal etiket ise, yüzeyinde gözle görülemeyen laminasyon ile, baskıyı ortam koşullarından korur, raf ömrü daha uzun kağıt etiket cinsidir.

Yapışkanlı Sticker Barkod Etiketleri, Kağıt, Plastik, Silvermat Metalize olarak üretebiliriz, 10mm baskı genişliğinden 100mm baskı genişliğe, 200mm yüksekliğe kadar istediğiniz ölçülerde talep edebilirsiniz.
100mmx100mm Termal Koli Barkod Etiketi, 100mmx120mm Termal Koli Barkod Etiketi, 100mmx130mm Termal Koli Barkod Etiketi, 100mmx135mm Termal Koli Barkod Etiketi, 100mmx140mm Termal Koli Barkod Etiketi, 100mmx150mm Termal Koli Barkod Etiketi, 100mmx200mm Termal Koli Barkod Etiketi,