Kendinden yapışkanlı eko termal ve lamine termal etiket üretiriz, siyah ve renkli wax resin ribbon tedarik ederiz, ayrıca istenilen ölçü ve adetlerde, özel ve standart kesim kuşe, vellum, silvermat, kuyumcu etiketleri üretiriz. Firmamıza ulaşan, etiket fiyatı almak isteyen müşterilerimizi, rulo sarımları konusunda bilgilendiririz, etiket adetlerini, barkod etiket yazıcınızın marka modeline göre hazırlarız, bir ruloda ki etiket adetlerini bu bilgiye göre belirleriz. Kağıt cinsi termal etiket, kuşe etiket, eko termal ve lamine termal ile diğer plastik ve film grubu etiketleri hakkında sizi bilgilendiririz. Barkod sticker etiket fiyatlarını ölçü ve adet bazında hesaplarız akabinde teklifimizi arz ederiz.

Ürünlerimizi satın almadan önce, firmamızda inceleyebilir, numune ürünlerden alabilirsiniz. Barkod etiket tasarımı için, zebra yazıcılar designer programını, argox, godex ve tsc yazıcılar ise, bartender programını ücretsiz kullanabilir, text, barkod, karekod, seri no, şekil ve logo baskıları alabilirsiniz. Yine uygun maliyet avantajı nedeniyle tercih edilen, yıkama talimatı, japon akmaz, saten akmaz gibi etiketlere uygun yazıcı ve d110a ribon cinsi ile baskı alabilirsiniz.

Termal transfer barkod etiket markalarına ait, zebra, argox, godex, datamax, tsc tüm masaüstü giriş seviyesi, endüstriyel yazıcıları firmamızdan temin edebilir, etiket ayarları nasıl yapılır? etiket rulosu ve ribon nasıl takılır? etiket tasarımı nasıl yapılır? sorularınızın cevaplarını, barkod etiket yazıcı teknik servis ihtiyacınız olduğunda, ekibimizden telefon, mail ve yerinde servis ile destek alabilirsiniz. Kablolu ve kablosuz bir çok marka model içerisinden uygun karekod barkod okuyucuları yine bizden temin edebilirsiniz.

Barkod baskısı alabilmek için ihtiyaç duyacağınız, yazıcı, etiket, ribon, program ve teknik bilgiyi, Barcom'da bulabilirsiniz.

whatsapp-iletisim

0
0
0
0