Kendinden Yapışkanlı Rulo Termal Barkod Etiketler üretiriz, istenilen ölçü ve adetler de sarım yaparız. Siyah ve renkli wax resin ribon tedarik ederiz, ayrıca istenilen ölçü ve adetlerde, özel ve standart kesim kuşe, vellum, silvermat, kuyumcu etiketleri üretiriz. Firmamıza ulaşan, etiket fiyatı almak isteyen müşterilerimizi, rulo sarımları konusunda bilgilendiririz, etiket adetlerini, barkod etiket yazıcınızın marka modeline göre hazırlarız, bir ruloda ki etiket adetlerini bu bilgiye göre belirleriz. Kağıt cinsi termal etiket, kuşe etiket, eko termal ve lamine termal ile diğer plastik ve film grubu etiketleri hakkında sizi bilgilendiririz.

Barkod sticker etiket fiyatlarını ölçü ve adet bazında hesaplarız akabinde teklifimizi arz ederiz. Ürünlerimizi satın almadan önce, firmamızda inceleyebilir, numune ürünlerden alabilirsiniz. Barkod etiket tasarımı için, zebra yazıcılar designer programını, argox, godex ve tsc yazıcılar ise, bartender programını ücretsiz kullanabilir, text, barkod, karekod, seri no, şekil ve logo baskıları alabilirsiniz. Yine uygun maliyet avantajı nedeniyle tercih edilen, Yıkama Talimatı, Japon Akmaz saten akmaz gibi etiketlere uygun yazıcı ve d110a ribon cinsi ile baskı alabilirsiniz.Termal transfer barkod etiket markalarına ait, zebra, argox, godex, datamax, tsc tüm masaüstü giriş seviyesi, endüstriyel yazıcıları firmamızdan temin edebilir, etiket ayarları nasıl yapılır? etiket rulosu ve ribon nasıl takılır? etiket tasarımı nasıl yapılır? sorularınızın cevaplarını, Barkod Etiket Yazıcı Teknik Servis ihtiyacınız olduğunda, ekibimizden telefon, mail ve yerinde servis ile destek alabilirsiniz. Kablolu ve kablosuz bir çok marka model içerisinden uygun karekod barkod okuyucuları yine bizden temin edebilirsiniz. Barkod baskısı alabilmek için ihtiyaç duyacağınız, yazıcı, etiket, ribon, program ve teknik bilgiyi, Barcom'da bulabilirsiniz.

Termal Etiket Kağıt üzerine termal lamine edilmesi ile elde edilir. Isı, ışık, nem gibi ortamlardan etkilenebilen özelliğe sahiptir. Hızlı tüketilen ürünlerde kullanılır.Vellum etiket: Yüzeyi mat renkli ve pütürlü olan kâğıttan oluşur. Wax ribon kullanılarak baskı alınmaya uygundurlar. Isı, ışık, nem gibi ortamlardan etkilenmez. Su, alkol gibi ortamlardan etkilenir.

Kuşe Etiket: Yüzeyi parlak renkli ve düz olan kâğıttan oluşur.Wax Ribon kullanılarak baskı alınmaya uygundurlar. Isı, ışık, nem gibi ortamlardan etkilenmez. Su, alkol gibi ortamlardan etkilenir. PP Opak Pvc Etiket: Naylonumsu yapısı nedeniyle yırtılmaz özelliğe sahiptir. Resin ribon kullanılarak baskı alınmaya uygundurlar. Isı, ışık, nem, su gibi ortamlardan etkilenmez. Silvermat Metalize Etiket: Naylonumsu yapısı nedeniyle yırtılmaz özelliğe sahip olan bu tarz etiketler genelde gri renklidir. Resin Ribon kullanılarak baskı alınmaya uygundurlar. Isı, ışık, nem, su gibi ortamlardan etkilenmez. Genelde demirbaş etiketi olarak da bilinir. Ribon (Şerit) Nedir? Ribon (Şerit), bir yüzeyi belirli bir sıcaklıkta eriyebilen ve diğer yüzeyinde de bir koruma katmanı barındıran ve termal barkod yazıcılarda barkod etiketleri basmak için kullanılan çok ince bir filmdir.

Wax Ribonlar Standart etiket baskılarında ve genel amaçlı baskı uygulamalarında kullanılan ribondur, diğer ribonlara göre daha ekonomiktir.Normal Termal Transfer kâğıtlarda ve bazı sentetiklerin baskısında kullanılan genel amaçlı bir ribondur. Bu ribonun yapısını parafin içerikli şeritler oluşturur. Bu parafin barkod yazıcı kafasının sıcaklık etkisiyle akışkan hale gelir ve kullanılan malzeme üzerine yapışır ve soğuyarakkatılaşır. Böylece baskı yapılmış olur. Kaliteli bir baskı alınmasını sağlar. Anti-statik bir yapıya sahip ve yazıcı kafasını koruyucu bir etkisi vardır. Resin Ribonlar yapılan baskının mekanik etkilere, ısıya ve çözücülere karşı yüksek dirençli olması gereken alanlarda kullanılır. Resin ribon ile yapılan baskı lekeye, yağa, kimyasal maddelere, ışığa, suya, toza karşı diğer ribonlara göre çok daha dayanıklıdır. Genellikle sentetiklerde (PP,PE) kullanılır. Tamamen reçineden oluşmuştur ve hemen her tür yüzey üzerinde mükemmel sonuç verirler. Kazıntı ve akmalara karşı maksimum derecede dayanıklıdırlar. Anti-statik özelliğe sahiptir ve yazıcı kafasını koruyucu etkisi vardır.

Etiket Ribon Termal Barkod Yazıcı Sipariş

0
0
0
0