Toshiba B-SX5T/B-EX4T2 Termal Etiket Yazıcı

Toshiba Termal Barkod Etiket Yazıcılar , Kendinden yapışkanlı rulo olarak kuşe etiket kâğıdına wax ribon ile baskı alabilirsiniz, Termal etiket üzerinde ribon baskısına gerek yoktur, Kaliteli wax ribon ile baskı ömrü uzun etiketler basabilir, Ribon silinmesi/baskı silinmesi yaşamazsınız, Ayrıca renkli wax ribonlar ile şık baskılar elde edebilirsiniz. PP Opak, Silvermat Metalize, PP Şeffaf, Kuyumcu ve Gözlük etiketine ise resin ribon ile baskı alabilirsiniz, Toshiba ile birlikte sunulan ücretsiz etiket programında, istediğiniz şablonları hazırlayabilir, barkod, karekod, görsel ekleyebilirsiniz.

Toshiba her sektör için etiketleme çözümlerini, ürettiği geniş etiket yazıcı seçenekleriyle cazip hale getirmiştir, özellikle raflarda ürün etiketi olarak kullanılan, yapışkansız kuşe ve karton etiketlere de baskı alabilirsiniz. Toshiba B-EV4T Barkod etiket yazıcılar ile 203/300 dpi çözünürlükte, 110mt. Uzunlukta ribon kullanabilirsiniz, Toshiba Barkod Etiket Yazıcı ile uyumlu etiket ve ribonları firmamızdan tedarik edebilirsiniz, Toshiba barkod etiket yazıcı kurulum, yazıcı kafa ve teknik servis ihtiyaçlarınız da bize ulaşabilirsiniz.

Toshiba Barkod Etiket Yazıcı Ürünlerini, Özelliklerini, Uyumlu Etiket ve Ribon Fiyatlarını firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz, Etiket ayarlarını, Baskı sorunlarını, Etiket ve Ribon takma, Etiket Yazıcı Kalibrasyonu, Boş yazdırma sorunlarını bizi arayarak çözmeniz de yardımcı olabiliriz.

Toshiba B-EX6T1 Termal Transfer Barkod Etiket Yazıcı, Toshiba B-EX6T3, Toshiba B-EX4T1, Toshiba B-EX4T2, Toshiba B-EX4T3, Toshiba B-EX4D2, Toshiba B-SX5T, Toshiba B-SA4TM, Toshiba B-SA4TP, Toshiba B-EV4T, Toshiba B-FV4T.