Hoşgeldiniz, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

2012 Yılında Kurulan Barcom Etiket Sanayi, Termal Barkod Etiket Yazıcılar da kullanılan, Baskılı ve Baskısız Yapışkanlı Rulo Etiketleri Üretmektedir. Üretici Firma Barcom Etiket den son kullanıcıya istenilen ölçü ve özelliklerde imalat yapmaktayız. Eko Termal Etiket, Lamine Termal Etiket, Kuşe Etiket, Vellum Etiket, Silvermat Metalize Etiket, Pp Opak Etiket, Pp Şeffaf Etiket, termal transfer tekniği (ribonlu) ile alacağınız baskılarda kullanmak üzere Wax ve Wax Resin Ribon ihtiyaçlarınızı da etiket cinsine uygun olarak tedarik etmekteyiz.

ZEBRA Barkod Etiket Yazıcı , ARGOX Barkod Etiket Yazıcı ,TOSHİBA & TSC Barkod Etiket Yazıcı , Godex, Datamax, Honeywell, İntermec, Possify, Sato, Epson, Bixolon, Sewoo, Sbarco, markalarına ait, masaüstü ve endüstriyel barkod etiket yazıcı, masaüstü el tipi barkod karekod okuyucu, ürünlerini talep eden müşterilerimize, hızlı ve güvenli tedarik edilmesi ile başlayan süreci, satış sonrası uzman teknik servis desteği ile profesyonelce tamamlamaktayız.

Termal barkod etiket yazıcı alırken, etiket & Ribbon seçiminde dikkat edilmesi gereken oldukça spesifik noktalar vardır, aylık baskı adedi, etiket yazıcı çözünürlüğü, baskı kalitesi, yazıcı kafa ömrü, barkod okuma, silinme, yırtılma, dağılma, zaman içinde zeminden düşme/kalkma vb. oluşabilecek sıkıntıların önüne geçmek için, çevre koşulları sorgulanmalı, analiz sonucunda etiket üretimi bu yönde yapılmalıdır.

Hedefimiz, Etiket/Barkod uygulamalarınız da ihtiyacınız olan en uygun ürünü tespit ederek, çalışmalarınıza değer katmaktır. Başarımız, ürünün yaygınlaştırılmasıyla birlikte Maksimum fayda sağlanmasıdır. Barcom Etiket Sanayi, kuruluş ilkeleri arasında en önemli değerlerinden, Güven ve Dürüstlük esası üzerine inşa edilmiştir, barkod etiketleri üretimi yapan işletme olarak, Üretimimiz de hammadde bileşenlerini biraraya getirirken, Yüksek Kaliteli olmasına özellikle hassasiyet gösteriyoruz, maliyetlerden kaçınmıyoruz, uzun vadeli hedeflerimize ulaşmaya, bu şekilde ilerleyerek varabileceğimizi çok iyi biliyoruz.

acil rulo barkod etiket sipariş whatsapp

0
0
0
0