Termal transfer Termal Barkod Etiket Yazıcılar da rulo olarak, laser inkjet yazıcılarda tabaka yaprak olarak kullanılan, kendinden yapışkanlı termal sticker barkod etiketleri üretimi ve satışı yapmaktayız, Üretici den son kullanıya istenilen ölçülerde ve özelliklerde üretim yapılmaktadır.

Kuşe, vellum, silvermat, opak gibi termal transfer tekniği ile alacağınız baskılarda kullanmak üzere wax ve wax resin ribon ihtiyaçlarınızı da etiket öçü ve özelliklerinize göre hazırlamaktayız. Zebra, Argox, Toshiba, Datamax, Tsc, Motorola, Honeywell, markalarına ait, masaüstü ve endüstriyel barkod etiket yazıcı, masaüstü el tipi barkod karekod okuyucu, el terminali, ürünlerini talep eden müşterilerimize, hızlı ve güvenli tedarik edilmesi ile başlayan sürec, satış sonrası uzman teknik desteği ile devam eder.

Barkod sisteminizin verimli ve etkin çalışması konusunda kurulum ayarları, etiket ve ribon takılması, etiket baskı ayarları, barkod oluşturma ile her daim sizinle oluruz. Hedefimiz, uygulamalarınız da ihtiyacınız olan en uygun ürünü tespit ederek, çalışmalarınıza değer katmaktır. Başarımız, ürünün yaygınlaştırılmasıyla birlikte fayda sağlamasıdır.

Sticker barkod etiket ihtiyaçlarınıza yönelik, özel ölçülerde vermiş olduğunuz siparişleriniz, firmamız bünyesinde hazırlanarak üretilmektedir. Talepleriniz dikkatle ve özenle sistemimize iş emri olarak atanır, profesyonel ve tecrübeli ekimizce değerlendirilir, çalışmalarınıza en uygun numuneler üretilerek tarafınıza onay verilmek üzere sunulur, takdir etmiş olduğunuz numune üzerinde varsa iyileştirme/düzeltme yapılır, takriben ivedilikle seri üretime geçilir.

Termal barkod etiketleri, Sticker kuşe vellum etiketi, Silvermat Metalize Demirbaş etiketleri, kuyumcu ve gözlük etiketleri istenilen ölçü ve adetler de üretmekteyiz, wax/resin ribon, barkod etiket yazıcı ve fiyatları, teknik servis için firmamızı arayabilir, ürünleri görebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz. Barkod ve karekod okuyucu, yazıcı kafa printhead ihtiyaçlarınızı tedarik etmekteyiz, Zebra, Argox, Godex, Tsc, Datamax, Toshiba barkod etiket yazıcı markalarına ait, her model için uyumlu etiket ve ribonları istediğiniz ölçü ve adet'de firmamızdan temin edebilirsiniz, etiket rulosu ve ribon takılması, zebra designer, bartender, argobar program etiket ayarlarını firmamızdan öğrenebilirsiniz.

Termal barkod etiket yazıcı alırken, etiket ve ribon seçiminde dikkat edilmesi gereken oldukça spesifik noktalar vardır, aylık baskı adedi, etiket yazıcı çözünürlüğü, baskı kalitesi, yazıcı kafa ömrü, barkod okuma, silinme, yırtılma, dağılma, zaman içinde zeminden düşme/kalkma vb. oluşabilecek sıkıntıların önüne geçmek için, çevre koşulları sorgulanmalı, etiket üretimi bu yönde yapılmalıdır.

Firmamız kuruluş ilkeleri arasında en önemli değeri güven ve dürüstlük esası üzerine olmuştur, barkod etiketleri üretimi yapan işletme olarak, kaliteli hammadde kullanımını her zaman ön planda tuttuk. Gözle fark edilmesi mümkün olmayan, zaman içinde anlaşılabilecek maliyetlerden kaçınmayarak uzun vadeli hedeflerimize ulaşmaya, bu şekilde ilerlemeye karar verdik. Sektör içinde yer alan her biri farklı amaç ve prensip ile yol alan firmalardan bizi ayıran güçlü özellikler olsun istedik.

whatsapp-iletisim

0
0
0
0