Baskılı ve Baskısız Yapışkanlı Rulo Termal Barkod Etiket Yazıcılar da kullanılan, Termal Sticker Barkod Etiketleri Üretiyoruz! Üretici Firma Barcom Etiket den son kullanıcıya istenilen ölçülerde ve özelliklerde imalat yapmaktayız. Kuşe, Vellum, Metalize Silvermat, Pp Opak gibi etiketlere, termal transfer tekniği (ribonlu) ile alacağınız baskılarda kullanmak üzere Wax & Wax Resin Ribon ihtiyaçlarınızı da etiket öçü ve özelliklerinize göre hazırlamaktayız. ZEBRA Barkod Etiket Yazıcı , ARGOX Barkod Etiket Yazıcı ,TOSHİBA & TSC Barkod Etiket Yazıcı , Godex, Datamax, Honeywell, İntermec, Possify, Sato, Epson, Bixolon, Sewoo, Sbarco, markalarına ait, masaüstü ve endüstriyel barkod etiket yazıcı, masaüstü el tipi barkod karekod okuyucu, ürünlerini talep eden müşterilerimize, hızlı ve güvenli tedarik edilmesi ile başlayan süreci, satış sonrası uzman teknik desteği ile profesyonelce tamamlamaktayız.

Termal barkod etiket yazıcı alırken, etiket & Ribbon seçiminde dikkat edilmesi gereken oldukça spesifik noktalar vardır, aylık baskı adedi, etiket yazıcı çözünürlüğü, baskı kalitesi, yazıcı kafa ömrü, barkod okuma, silinme, yırtılma, dağılma, zaman içinde zeminden düşme/kalkma vb. oluşabilecek sıkıntıların önüne geçmek için, çevre koşulları sorgulanmalı, etiket üretimi bu yönde yapılmalıdır.

Barkod sisteminizin verimli ve etkin çalışması konusunda kurulum ayarları, Etiket & Ribon takılması, etiket baskı ayarları, barkod oluşturma ile her daim sizinle oluruz. Hedefimiz, uygulamalarınız da ihtiyacınız olan en uygun ürünü tespit ederek, çalışmalarınıza değer katmaktır. Başarımız, ürünün yaygınlaştırılmasıyla birlikte fayda sağlamasıdır.

Firmamız kuruluş ilkeleri arasında en önemli değeri güven ve dürüstlük esası üzerine olmuştur, barkod etiketleri üretimi yapan işletme olarak, kaliteli hammadde kullanımını her zaman ön planda tuttuk. Gözle fark edilmesi mümkün olmayan, zaman içinde anlaşılabilecek maliyetlerden kaçınmayarak uzun vadeli hedeflerimize ulaşmaya, bu şekilde ilerlemeye karar verdik. Sektör içinde yer alan her biri farklı amaç ve prensip ile yol alan firmalardan bizi ayıran güçlü özellikler olsun istedik.

acil rulo barkod etiket sipariş whatsapp

0
0
0
0