Baskısız Boş Rulo Termal Etiket

Baskısız Boş Rulo Termal Etiketler üretiyoruz, logo, yazı, barkod, karekod, resim halinde baskılı etiket alabileceğiniz gibi, zemin rengi olarak beyaz, sarı, kırmızı, mavi etiket seçeneklerimizi talep edebilir, baskı içeriğini kendi bünyenizde yapabilirsiniz. Baskısız Boş Barkod Etiketi, Beyaz Etiket, olarak kast edilen, üzerinde herhangi baskının olmamasıdır, baskılı talep edilen etiketler, üretim maliyetini karşılaması için, belirlenen minimum adet ile üretilmek zorundadır, bu nedenle alt bir limit oluşturulmuştur, bu limit, etiket ölçü ve adet bilgilerine göre değişkenlik göstermektedir, barkod etiket üretici firmalardan Barkod, karekod, seri numarası, ürün stok kodu, stok açıklaması vb. bilgileri baskılı olarak temin edebilirsiniz, sürekliliğinin olacağını ön gördüğünüz etiketleme işleriniz de kendi bünyenizde termal transfer özelliği olan barkod etiket yazıcı ile kendi imkanlarınız ile yapmanız, size daha hızlı, minimum adet limiti olmadan, fiyat avantajı sağlayacaktır.

Baskısız Boş Rulo Termal etiketlerinizi, Zebra, Argox, Godex, Tsc, Datamax, Toshiba, Sato, Possify marka etiket yazıcılarda kullanabilirsiniz. 😊 Ribonsuz baskı almak istediğiniz de direkt termal, ribonlu baskı almak istediğiniz de termal transfer seçeneğini kullanabilirsiniz.

Baskısız Boş Rulo Termal Etikete Nasıl Baskı Yapılır?

Yapışkanlı Rulo Barkod Etiket Yazıcılar ile 10cm genişliğinde ki istediğiniz tüm etiket cinslerine baskı yapabilirsiniz, Barkod programı üzerinde oluşturacağınız etiket tasarımı ile manuel olarak içerikte oluşturacağınız verileri girdikten sonra, yazıcı içinde ki etiket ölçülerini programa tanımlayıp sorunsuz baskılar alabilirsiniz, Barkod yazıcı etiket ayarları ve detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.