Rulo Sticker Termal Barkod Etiketleri-Koli Kuşe Etiketleri-Ribon-Barkod Etiket Yazıcı ve Teknik Servis.

Termal transfer barkod etiket yazıcılarda rulo olarak, laser inkjet yazıcılarda tabaka yaprak olarak kullanılan, kendinden yapışkanlı termal sticker barkod etiketleri üretimi ve satışı yapmaktayız, Üretici den son kullanıya istenilen ölçülerde ve özelliklerde üretim yapılmaktadır.

Kuşe, vellum, silvermat, opak gibi termal transfer tekniği ile alacağınız baskılarda kullanmak üzere wax ve wax resin ribon ihtiyaçlarınızı da etiket öçü ve özelliklerinize göre hazırlamaktayız. Zebra, Argox, Godex, Datamax, Toshiba, Tsc, Honeywell, markalarına ait, masaüstü ve endüstriyel barkod etiket yazıcı, masaüstü el tipi barkod karekod okuyucu, el terminali, ürünlerini talep eden müşterilerimize, hızlı ve güvenli tedarik edilmesi ile başlayan süreç, satış sonrası uzman teknik desteği ile devam eder.

Barkod sisteminizin verimli ve etkin çalışması konusunda kurulum ayarları, etiket ve ribon takılması, etiket baskı ayarları, barkod oluşturma ile her daim sizinle oluruz. Hedefimiz, uygulamalarınız da ihtiyacınız olan en uygun ürünü tespit ederek, çalışmalarınıza değer katmaktır. Başarımız, ürünün yaygınlaştırılmasıyla birlikte fayda sağlamasıdır.

Sticker barkod etiketi ihtiyaçlarınıza yönelik, özel ölçülerde vermiş olduğunuz siparişleriniz, firmamız bünyesinde hazırlanarak üretilmektedir. Talepleriniz dikkatle ve özenle sistemimize iş emri olarak atanır, profesyonel ve tecrübeli ekimizce değerlendirilir, çalışmalarınıza en uygun numuneler üretilerek tarafınıza onay verilmek üzere sunulur, takdir etmiş olduğunuz numune üzerinde varsa iyileştirme/düzeltme yapılır, takriben ivedilikle seri üretime geçilir.

Thermal Transfer Ribbon

Ribon, Ribbon, Wax Ribbon, Wax/Resin Ribbon, Resin Ribbon, D110A Ribonlar.

Yazıcı Kafa (Printhead) Değişimi

Argox, Datamax, Godex, Toshiba, Tsc, Zebra marka barkod yazıcılarının sarf malzemesi olarak geçen ve belirli ömrü bulunan kafa değişimleri teknik servisimizce yapılmaktadır.

Termal Etiket, Eko Termal, Lamine Termal Etiket, Rulo Barkod Etiketleri, Sticker Etiketler, Koli Etiketleri, Terazi Etiketleri, Koli Etiketleri, Ürün Etiketleri, Kuşe Etiket, Kağıt Etiket/Plastik Bazlı Etiketler, Çuval Etiketleri, Yem Çuvalı Etiketleri, Un Çuvalı Etiketleri, Şeffaf Etiket, Koruyucu Etiket, Cam, Ahşap, Demir-Çelik Etiketleri, Fastyre Etiket, Halı Etiketleri, Kumaş, Kartela Etiketleri, Metalize, Silvermat, Demirbaş Etiketleri, Giriş Biletleri, Kan Torbası Etiketleri, Opak PP/PE Mat-Parlak Etiketleri, Envanter Etiketleri, Kütüphane Etiketleri, Bagaj Etiketleri, Kargo Etiketleri, Konteyner Etiketleri, Sevkiyat Etiketleri, Tekstil Etiketleri, Kutu Etiketleri, Kuyum, Optik, Takı Etiketleri, Aksesuar Etiketleri, Karton Etiket, Kuşe/Termal Karton Etiket, Labaratuvar/İlaç Etiketleri, A-4 Tabaka Laser-Hazır Etiketler, Japon Akmaz, Yıkama Talimatı, Tekstil Etiketleri.

Reşitpaşa Mah.Kongre/Cengiz TopelCad. No:21/1 34467 Sarıyer/İSTANBUL

(Borsa İstanbul ve İstinyePark’a yakın mesafedeyiz) Tlf:(212) 323.39.91 - Gsm:(543) 457.25.79