Barcom Etiket San.Tic.ve Barkod Teknolojileri-(0212) 323 39 91 Etiket Üretici Firma.

Rulo Barkod Etiketi ve Barkod Teknolojileri  ve yönetimi konusunda uzman ve profesyonel firmamız, sektör içinde tespit ettiği yanlış ve hatalı alışkanlıkları, Kuruluş amacı ile etkin ve verimli biçimde gidermeyi, en yeni teknolojiyi, hızlı ve güvenli bir şekilde müşterilerine sunmayı ilke edinmiştir.

Tedarik ettiğimiz tüm ürünlerin teknik bilgi ve hizmeti olarak arkasında olmamız, ürünlerimizden maksimum fayda sağlamanızı, verimliliğinizi arttırarak devam ettirmeyi başarımız olarak görmekte, bu yönde ilerleyen süreçte kazandığımız güven ile sürekli bizimle çalışmanızı amaçlamaktayız. Küresel pazarlama ekomomisi günümüzde her ülkenin ihtiyaçlarını daha hızlı tedarik edebilir duruma gelmiştir, web teknolojisinin geldiği noktada, B2B, B2C, pazaryeri kavramları öne çıkmış, üretici ve son kullanıcının birbirini bulması daha kolay hale gelmiştir.

Uzun yıllar sektörde olmanın bilgi, birikim, tecrübe ve hizmet kalitesiyle orta ve büyük ölçekli firmalara verdiğimiz destek takdir edilmekte olup, bu sayede hızlı yol almaya devam etmekteyiz. Sektörde bizi farklı kılan en önemli niteliklerimiz, eğitimli, kendini yetiştirmiş, çözüm odaklı müşteri bilinci içerisinde olan ekibimizdir. Bizimle çalışmaya başladığınız da hissedeceğiniz ve göreceğiniz bu değerler ile profesyonel destek alırsınız, Termal barkod etiket yazıcı, etiket ve ribon seçiminde dikkat edilmesi gereken oldukça spesifik noktalar vardır, aylık baskı adedi, etiket yazıcı çözünürlüğü, baskı kalitesi, yazıcı kafanın ömrü, barkod okuma, silinme, yırtılma, dağılma, zamanla zeminden çıkma vb. oluşabilecek sıkıntıların önüne geçmek için, çevre koşullarının sorgulanması gerekir. Bu sayede etiket ve ribonların kullanılacağı yüzeylerin uyumu dikkatlice tespit edilir ve bu şekilde üretim gerçekleşir.

Müşterilerimize, Talep ettikleri ürün ve hizmetlerin yanında, Çalışmalarına farklılık ve yenilik getirici çözümleri/önerileri sunma bilinci içerisinde çalışma zemini oluşturmak için adımlar atmaktayız.

                                         DEĞERLERİMİZ          

• Bizi aradığınızda mutlaka hızlı ve doğru kişiye yönlendirilirsiniz.
• Aradığınız ürün/hizmet hakkında doğru, hızlı ve net bilgi edinirsiniz.
• Gereksiz bürokrasi ile vakit kaybetmezsiniz.
• Konusunda uzman, yetkili ve etkin firma temsilcileri tarafından bilgilendirilirsiniz.
• İşgücümüzü biliriz, bu sayede sağlıklı, ciddi, profesyonel bir yapıyla çalışırsınız.

Reşitpaşa Mah.Kongre/Cengiz TopelCad. No:21/1 34467 Sarıyer/İSTANBUL

(Borsa İstanbul ve İstinyePark’a yakın mesafedeyiz) Tlf:(212) 323.39.91 - Gsm:(543) 457.25.79